środa, 15 maja 2013Camo.

Nawiązując do mojego ostatniego wpisu, chciałbym wam pokazać kilka inspiracji zawierających elementy 'camo'. Styl camouflage był hitem sezonu wiosna/lato, a będzie jeszcze większym w sezonie jesień/zima, więc warto zaopatrzyć się w ten modny element garderoby. Teraz każdy, od sieciówek jak Topman czy River Island, po projektantów jak Valentino czy Kenzo, ma w swoich kolekcjach wojskowe wzory. Tym razem jest naprawdę w czym wybierać, bo producenci prześcigają się w różnorodności kolorów i wzorów.

Moro zazwyczaj było w kolorach zielono-brązowo-czarnych, teraz można znaleźć najróżniejsze połączenia kolorów i wzorów. Projektanci zadbali też o to, żeby camo znalazło się nie tylko na ubraniach, ale także na akcesoriach różnego typu. Mamy więc krawaty, muszki, paszetki, torby, zegarki oraz buty w modnym wzorze.
Oto kilka inspiracji i przykładów.


Referring to my last post, I would like to show you few camo inspirations. Camouflage was hot in spring/summer, it will be even bigger through autumn/winter collections, so it's worth to get a fashionable piece. High street shops like Topman or River Island, designers like Valentino or Kenzo are including this pattern to their collections. You can choose in lots of colour combinations and patterns.

You can find camouflage pattern on almoust everything, from ties, bow ties, pocket squares, bags, watches to shoes.
Here are the inspirations.
Nick WoosterTinie Tempah


Kenzo
Kenzo
Valention
ValentinoD. D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz